PROFESJONALNE WARSZTATY WOKALNE

PROFESJONALNE WARSZTATY WOKALNE dla wokalistów wykonujących pop, rock, metal, jazz, R&B, gospel, klasykę, dla aktorów, śpiewającej młodzieży, chórzystów, dyrygentów i nauczycieli śpiewu.

Prowadząca: Dominika Płonka – certyfikowana specjalistka w dziedzinie emisji głosu. Wokalistka, flecistka, dyrygent, pedagog, magister sztuki. Certyfikowany nauczyciel śpiewu, mentor i członek zarządu ds. Europy w amerykańskim stowarzyszeniu nauczycieli śpiewu International Voice Teachers Of Mix (www.ivtom.org) .
Twój głos nigdy już nie będzie zmęczony!
Warsztaty przydatne konferansjerom, aktorom i innym osobom pracującym głosem – w celu ustawienia dobrej barwy i wypracowania nośnego głosu, opracowania technik i ćwiczeń chroniących głos. Pomocne nauczycielom i innym osobom narażonym na wysiłek głosowy lub potrzebującym rehabilitacji głosu.
http://www.dominikaplonka.pl/web/

Czas nazwać po imieniu zjawiska zachodzące w czasie śpiewu…

Na warsztatach dowiesz się, jak:
 poszerzyć skalę głosu
 śpiewać bez wysiłku
 gospodarować powietrzem w czasie śpiewania
 połączyć i prawidłowo wykorzystywać rejestry
 zaśpiewać koncert w czasie choroby i rehabilitować chory głos
 zmienić barwę głosu z klasycznej na rozrywkową i odwrotnie
 dostosować swój głos do wybranej stylistyki wokalnej
 wzmacniać głos, żeby śpiewać dowolną dynamiką
 zrozumieć i poczuć, na czym polega mix …i wiele więcej

Certyfikat IVTOM w ręku nauczyciela daje pewność wokaliście, że jest na lekcji u osoby o sprawdzonych kompetencjach. Organizacja IVTOM przyjmuje do swego grona tylko wybranych, sprawdzonych nauczycieli, którzy stale rozwijają swój warsztat, biorą udział w comiesięcznych szkoleniach i seminariach. Nauczyciele posiadający certyfikat, w celu utrzymania najwyższej jakości prowadzonych przez siebie warsztatów, szkolą się u najlepszych na świecie specjalistów w dziedzinie nauczania śpiewu, foniatrii i logopedii.

Proponujemy Państwu udział w zajęciach warsztatowych wg następującego planu:
10.00 – 10.45 dzieci w wieku od 6 do 10 lat
11.00 – 12.00 dzieci powyżej 11 lat oraz młodzież i dorośli
od godziny 12.30 lekcje oraz konsultacje indywidualne, na które prosimy się zapisywać i ustalać godzinę kontaktując się z Akademią Umiejętności Artystycznych PasjonArt w Lublińcu za pośrednictwem FB, telefonicznie 721225816, mailowo biuro@pasjonart.pl lub w naszej siedzibie przy ulicy Plebiscytowej 26. Rownież ze względu na ograniczoną ilość miejsc na grupowych zajęciach warsztatowych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału.
Koszt:
dla wszystkich słuchaczy Akademii Umiejętności Artystycznych PasjonArt grupowe zajęcia warsztatowe BEZPŁATNIE 🙂 natomiast dla pozostałych jednorazowa opłata w wysokości 10,00 zł uiszczana bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć w siedzibie PasjonArt.
Konsultacje indywidualne:
60 min 150 zł
45 min 120 zł
30 min 80 zł
Serdecznie zapraszamy 😉